Lalki z Fundacji KIWANIS – “Kiwanis Doll”

Powszechna inicjatywa Kiwanis International, która realizowana jest na obszarze całego świata. Jej pomysł narodził się w Południowej Australii w 1993 r. skąd potem rozpowszechnił się na całym świecie.

Kiwanis Doll to szmaciana laleczka wykonana z miękkiej bawełny w kolorze białym lub beżowym, wypełniona miękkim nadzieniem. Każda lalka ma około 15 cm wysokości, okrągłą głowę, dwie nogi i dwie ręce, ale bez zaznaczenia szczegółów.

Na zajęciach pozalekcyjnych naszej szkoły dzieci ubierały lalki według własnego pomysłu. Spełniło to zamierzoną rolę terapeutyczną i wywołało usmiech na twarzach dzieci i rodziców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.